Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Bakpan 20cm smeedijzer steeneffect
7€95
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | kookpan |
| Kleuren | Zwart |
| Diameter (cm) | 20cm |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Steen |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | koken zonder vetstoffen |
| Afmetingen product | H 4,5 cm x L 20 cm x D 20 cm |
| Afmetingen pakje | H 36,4 cm x L 20,8 cm x W 6,1 cm |
| Nettogewicht | 0,48kg |
| Brutogewicht | 0,5kg |
| Artikelcode | 955939 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Correct Super, jai bien aimé j'en commanderais bien une autre
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 5 van de 5 door kooyoo uit Entièrement satisfait Poêle pas chère achetée il y a trois semaines et qui donne entière satisfaction
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 4 van de 5 door 77sab uit suffisant ravie de mon achat mais elle s'est vite abimée sur le feu
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Cat uit extra super je connaissais déjà j'achète a nouveau je recommande
Datum plaatsing: 2026-02-21
Rated 5 van de 5 door nono88 uit conforme à ce que j'attendais J'ai acheté un lave vaisselle Valberg le mois dernier et il fonctionne très bien.
Datum plaatsing: 2026-02-15