Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
Harde schijf HIGH ONE 320Gb USB 3.0 Refurbished grade A+
19€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type | Hdd (Mechanisch) |
| Totale opslagcapaciteit | 320Go |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Kleuren | Zwart |
| Refurbished | Ja |
| Afmetingen product | H 12 cm x L 7,5 cm x D 1,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 14,1 cm x L 8,7 cm x W 3,2 cm |
| Nettogewicht | 0,131kg |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 984790 |
Rated 5 van de 5 door Leo67 uit Super fonctionnalités J'ai acheté ce produit il y a quelques semaines de cela et suis entièrement satisfait.
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 4 van de 5 door Astou uit Fait le taf vu le prix Fonctionne bien pour l’instant mais chauffe un peu
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit DD Bien, produit sans problème, fonctionel, et a petit prix
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door Droopy77 uit Bon rapport qualité prix L'article correspond à mon besoin avec un bon rapport qualité prix.
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit disque dur externe tres bon produits je le conseille a tout le monde
Datum plaatsing: 2026-03-08
