Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Authentieke Bierglas 60 cl
1€49
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Producttype | Glas, bierglas |
| Kleuren | Transparant |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Inhoud | 60cl |
| Aanvullende kenmerken | Authentic bierglas Inhoud 60 cl 3 verschillende motieven naar keuze in de winkel |
| Afmetingen product | H 16 cm x L 7,8 cm x D 7,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 16 cm x L 7,8 cm x W 7,8 cm |
| Brutogewicht | 0,259kg |
| Artikelcode | 10017629 |