Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Glazen gaskookplaat VALBERG GGH 5 IC 066T BE
Videos
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type kookplaat | Glass Gas |
| Aantal kookzones | 5 |
| Soort bedieningsknoppen | 10 800W |
| Timer | Draaiknoppen |
| Inbouwafmetingen | 2 |
| Afmetingen product | Ja |
| Kabel meegeleverd | L 56 cm x P 49 cm |
| Gasslang | H 5,6 cm x L 68 cm x D 50 cm |
| Meerfasige aansluiting | Ja, met stopcontact |
| Te weten | Exclusief |
| Afmetingen pakje | 3 Fases |
| Brutogewicht | Om uw product te installeren en in gebruik te nemen, moet u controleren of u alles hebt wat u nodig hebt om het te gebruiken. De elektrische kabel en stekker worden mogelijk niet meegeleverd. Controleer de functie "kabel(s)". Bij een gasgestookt product wordt de gasleiding nooit meegeleverd. |
| Artikelcode | H 13,3 cm x L 76 cm x W 57 cm |
Rated 5 van de 5 door Daniel uit Table de Gaz Fonctionne tres bien et facile a placer je le conseille
Datum plaatsing: 2026-02-26
Rated 5 van de 5 door Lillyanne 52 uit Parfaite pour tout : Entretien, esthétique, fonctionnement
Datum plaatsing: 2026-02-01
Rated 5 van de 5 door GG74 uit Très bonne achat ! Très content de cet achat ! La plaque de cuisson a été très facile à installer. A l'air de bonne qualité et fonctionne parfaitement bien !
Datum plaatsing: 2025-07-31
Rated 4 van de 5 door Anais uit Très belle plaque. Est ce qu'il y a quelque chose à changer pour les gaz en bouteille ? Pas encore mise et essayé
Datum plaatsing: 2025-07-19
Rated 5 van de 5 door Karo uit Top Super pratique et facile pour le nettoyage parfait
Datum plaatsing: 2025-06-21
