Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Gaskookplaat VALBERG GH 5 IC X SIST
199€95
Video
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type kookplaat | Gas |
| Aantal kookzones | 5 |
| Soort bedieningsknoppen | 8 100W |
| Timer | Draaiknoppen |
| Inbouwafmetingen | Nee |
| Afmetingen product | B 56 x D 49 cm |
| Kabel meegeleverd | H 9 cm x L 68 cm x D 50 cm |
| Gasslang | Ja, met stopcontact |
| Meerfasige aansluiting | Exclusief |
| Te weten | 1 Fase |
| Afmetingen pakje | Voor de installatie en de inwerkingstelling van uw product, controleer of u over alle noodzakelijke elementen voor het gebruik beschikt. Het is mogelijk dat de elektrische kabel en stekker niet meegeleverd worden. Zie kenmerk "kabel(s)". Weet dat de gasleiding nooit meegeleverd wordt bij een product dat op gas werkt. |
| Brutogewicht | H 12 cm x L 74,5 cm x W 57,5 cm |
| Artikelcode | 14kg |
Rated 4 de 5 de Nathy par Je suis satisfaite ,cela fait 2 mois que je l'utilise
Date de publication: 2026-02-28
Rated 5 de 5 de Willy par Table gaz Très bonne qualité prix. Très bonne répartition de la chaleur.
Date de publication: 2026-02-12
Rated 5 de 5 de Huma par Costaud Je l'uitilise depuis une semaine. Ca a un look costaud et j'en suis ravie.
Date de publication: 2025-12-30
Rated 5 de 5 de Georgy par Taque très fonctionnel Fait le boulot qu'on lui demande et très pratique lors de l'emploi.
Date de publication: 2024-09-17
Rated 4 de 5 de DNSJL par Cinq becs c'est super Remplacement d'une vielle table, celle-ci est parfaite. Il faut savoir que les gicleurs montés sur la table, doivent être remplacés par ceux contenu dans le sachet annexe pour l'usage du gaz en bouteille.
Date de publication: 2024-04-14
