Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Elektrische voetrasp COSMETIC CLUB
7€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | COSMETIC CLUB |
| Meer product markup | 100% LAGE PRIJZEN |
| Producttype | Elektrische Voetrasp |
| Toebehoren. | Usb-Oplaadkabel |
| Afmetingen product | H 19,2 cm x L 3,6 cm x D 3,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 19,2 cm x L 3,6 cm x W 3,6 cm |
| Brutogewicht | 0,172kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 10010518 |
Rated 5 van de 5 door ManuValérie uit Très fonctionnelle Très bon achat et j’en suis très content… il fonctionne très bien…
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 1 van de 5 door Pat uit Mauvais produit, ne reflète pas la réalité Mauvais produit, aucune autonomie et aucune puissance
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 4 van de 5 door Dd67 uit Super Pas mal il fait son job. Contente de mon achats...
Datum plaatsing: 2026-01-11
Rated 4 van de 5 door Dudu87 uit Super prix Très bon article dommage que vous vendiez pas de rouleaux de rechange s
Datum plaatsing: 2025-12-21
Rated 5 van de 5 door Jojo uit Super Tro bien je recommande le produit fonctionne sen soussi
Datum plaatsing: 2025-12-18