Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Bluetooth-hoofdtelefoon SHOKZ OPENRUN zwart
119€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SHOKZ |
| Type | Bluetooth Hoofdtelefoon |
| Max. frequentie | 20 000Hz |
| Geluidsdrukniveau (dB) | 105 |
| Micro | Ja |
| Autonomie | 8h |
| Noise Cancelling actief | Nee |
| Noise Cancelling passieve | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Voeding | Netspanning |
| Toebehoren. | Usb-C Oplaadkabel, Opbergetui |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 0,012kg |
| Brutogewicht | 0,12kg |
| Aanvullende kenmerken | Sta open voor de wereld om je heen. Het open-ear ontwerp stelt je in staat om zowel de muziek als het omgevingsgeluid te horen. Of je nu door de straten loopt of in de bergen fietst, de OpenRun (snellaadversie van de Aeropex) biedt je een hoogwaardige luisterervaring zonder het veiligheidsbewustzijn te verliezen. |
| Afmetingen pakje | H 18 cm x L 13,5 cm x W 7 cm |
| Artikelcode | 10015047 |
Rated 5 van de 5 door Lio uit Fonctionne très bien J'utilise le casque pour courir et travailler depuis 1 mois et j'en suis satisfait.
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 5 van de 5 door Bob49 uit Parfait Très bien léger facile d'utilisation Bref heu-reux
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 3 van de 5 door Zebu uit RAS Durée de charge pas suffisante, sinon son sans problème
Datum plaatsing: 2026-02-14
Rated 5 van de 5 door Hacen uit Son et confort parfait Article incroyable pour la pratique de la course à pieds
Datum plaatsing: 2026-01-02