Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Biertap Valberg val-bdmix-5l/6l t
119€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Biertapmachine |
| Inhoud | 6L |
| Toebehoren. | 2 Adapters Inbegrepen Voor 5L En 6L |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Valberg-producten |
| Brutogewicht | 8,1kg |
| Afmetingen pakje | H 46,8 cm x L 46,8 cm x W 33,2 cm |
| Afmetingen product | H 47,6 cm x L 29 cm x D 49,5 cm |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988903 |
Rated 2 van de 5 door Val uit Passable Achèté le mois dernier La tireuse manque de pression pour les Fûts de 6L Et est très bruyante Soyez patients pour refroidir vos fûts ( entre 20 à 24h pour passer de 16 à 3 degrés
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 2 van de 5 door Evan uit J de vfu Je la note sur deux étoiles, elle fonctionne très bien, sauf un peu trop bruyante
Datum plaatsing: 2026-04-04
Rated 3 van de 5 door Joël uit Tireuse à bière Très bon produit, facilité d'utilisation , dommage que l'on ne puisse installer que très peu de choix dans les fûts ce qui explique les 4 étoiles sur 5
Datum plaatsing: 2026-02-28
Rated 4 van de 5 door Key26 uit Tireuse à bière Valberg Très bien sur l'affichage température En revanche le volume restant devait être indiqué, or c'est le nombre de jours d'utilisation qui est affiché (pas très utile) De plus la machine manque de pression
Datum plaatsing: 2026-02-26
Rated 5 van de 5 door papy uit Tireuse à bière Produit de très bonne qualité avec un tarif très attractif
Datum plaatsing: 2026-02-20
