Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Vitrokeramische Kookplaat VALBERG VH 3 T 342C
Ontdek onze Vitrokeramische Kookplaat VALBERG VH 3 T 342C
Vitrokeramisch - stralend
Snelle temperatuurstijging, maar minder doeltreffend dan inductie. De kookzone past zich niet aan de grootte van de pan aan.Kookzones
Een goede keuze van je kookplaat begint ook met het aantal kookzones.Timers
Beheer de kookduur van elk van je gerechten.Touchbediening
Het scherm en/of de touchbediening maken het gebruik van uw kookplaat intuïtiever. Esthetisch aantrekkelijk, zorgen ze voor een gemakkelijke reiniging.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type kookplaat | Vitrokeramisch |
| Aantal kookzones | 3 |
| Ontsteking | 5 700W |
| Soort bedieningsknoppen | Tactiel |
| Vermogensstanden | Touchscreen |
| Timer | 9 |
| Afmetingen product | Ja |
| Kabel meegeleverd | H 5,1 cm x L 59 cm x D 51 cm |
| Afmetingen pakje | Ja, zonder stopcontact |
| Brutogewicht | H 11,5 cm x L 69 cm x W 64,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | 8,9kg |
| Postadres | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| E-mailadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| Artikelcode | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Anonyme par Plaque de cuisson vitrocéramique VALBERG Parfaite. Dans tous les sens. Et en plus, moins chère que certaines qui n'ont pas la fonctionnalité de chauffe sur 3 niveaux sur le même feu. Système à comprendre, mais rien de compliqué. Que demander de plus ?
Date de publication: 2026-05-01
Rated 5 de 5 de tchoupi63 par simple et efficace conforme à mes attentes facilité d'utilisation je recommande
Date de publication: 2026-04-21
Rated 4 de 5 de Placide25 par Jolie et tout va bien... Acheté il ya 3 semaines, tout va bien...Fonctionne bien pour l'instant.
Date de publication: 2026-03-05
Rated 2 de 5 de Rudy par Plaque livré sans technicien pour l’installer J’ai acheté cette article mais il me faut un technicien pour la brancher donc je peux pas m’en servir pour l’instant …
Date de publication: 2026-03-04
Rated 5 de 5 de Anonyme par Nickel’ Fonctionnne parfaitement avec un câble d’alimentation de bonne dimension et livraison dans les temps Merci
Date de publication: 2026-03-02
