Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
VERBATIM Interne hardeschijf SSD SATA 512GB Vi550 S3
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | VERBATIM |
| Formaat | 2,5" |
| Type | Sata 6Gbps (Sata 3 Gbps En Sata 1,5 Gbps Compatibel) |
| Totale opslagcapaciteit | 512Go |
| Aansluittechniek harde schijf | Sata |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Windows |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Productdetails ► Interne 2,5 inch SATA III 7 mm solid-state drive ► Hoge betrouwbaarheid met geavanceerde flashcontroller ► Client SSD-schijf voor upgrades van desktop- en laptopcomputers ► Schrijfsnelheden tot 550 MB/s ► Verbeter de prestaties van uw pc en start uw applicaties sneller op ► Laag stroomverbruik voor een langere batterijduur ► Installatie door een professional wordt aanbevolen |
| Refurbished | Nee |
| Afmetingen product | H 10,05 cm x L 6,99 cm x D 0,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,9 cm x L 10,9 cm x W 2,4 cm |
| Nettogewicht | 0,45kg |
| Brutogewicht | 0,62kg |
| Artikelcode | 10013724 |
Rated 4 van de 5 door arno52 uit Bon rapport qualité - prix Acheté il y a un mois, placé et en fonctionnement depuis deux semaines. Le produit fonctionne bien et me donne entière satisfaction. Le rapport qualité - prix correspondait à ce que je voulais pour équiper un laptop de 2014, qui maintenant a retrouvé une nouvelle jeunesse.
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door fred uit DD AU TOP rapport qualite prix au top , le disque dur est parfait je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door Fusion 3D uit DD interne SSD Super installation facile rien à dire je recommande 👍😉
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 5 van de 5 door Seraphin uit cher ! très cher ! doubler en 1 mois , est ce la fin d'électro dépôt bon marché ? Dommage
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 4 van de 5 door Tof uit Produit de bonne qualité Cette article est conforme aux besoins attendus pour son fonctionnement et la qualité de ses performances.
Datum plaatsing: 2026-03-18