Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Sportcamera LEDWOOD 4K Wifi met dubbel scherm
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LEDWOOD |
| Type sensor | 14MP |
| Schermdefinitie | 4K |
| Hoofdcamera | 14Mp |
| Optische / digitale zoom | Nb |
| Interne opslag | 0Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Micro Sd-Poort 128Gb Max |
| Grootte scherm in cm | 5cm |
| Grootte scherm | 2" |
| Autonomie | 1h |
| Tactiel | Ja |
| Draaischerm | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Waterdichtheid | Ja |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| Voeding | USB |
| Capaciteit van de batterij | 900 |
| Toebehoren. | Waterdichte Body Tot 30M |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Action Camera Ideaal voor sport en actie met 2 schermen • Achterkant scherm 2,0 inch / 5,08 cm • Voorkant scherm 1,3 inch / 3,30 cm • Waterdichte behuizing IP68 (maximaal 30 meter) • HD-resolutie 14 MP en formaten 2.7K / 1080P / 720P • Ondersteuning voor meerdere video-opnamemodi: Normaal, Slow motion, Loop video, Versnelde video • HD-resolutie voor foto’s: 16M / 12M / 8M / 5M / 2M • Ondersteuning voor meerdere fotomodi: Normaal, Auto, Burst, Timer • Groothoeklens 170° A + hoge resolutie • Ondersteuning voor Micro SD-kaarten (tot 128GB) (niet meegeleverd) • USB 2.0-poort • HDMI-poort • WiFi-verbinding • Batterij 900mAh (ongeveer 60 min) • Wordt geleverd met accessoires • Zwarte afwerking • Wordt geleverd met een USB-oplaadkabel • Afmetingen : 60 x 31 x 43 mm |
| Afmetingen product | H 43 cm x L 60 cm x D 31 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,4 cm x L 6 cm x W 3,2 cm |
| Nettogewicht | 0,06kg |
| Brutogewicht | 0,33kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10009652 |