Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
luidspreker LG RNC7
239€95
Ontdek onze Luidspreker LG RNC7
Multiconnect
Verbind meerdere luidsprekers met elkaar en vergroot de geluidskracht.
1000 Watt
Het maximale vermogen is 1000 watt.Aux-in
Sluit uw apparaat aan via een 3,5 mm jackkabelDraadloze verbinding
Verbind uw apparaat eenvoudig voor een volledig draadloze ervaring.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Gebruik | Feest Thuis |
| Merk | LG |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal luidsprekers | 5 |
| Aux-uitgang | Microfoon Ingang, Gitaar Ingang |
| USB | Ja |
| Radio | Ja |
| Lichtspel | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Afmetingen product | H 78,5 cm x L 33 cm x D 34,4 cm |
| Nettogewicht | 16kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Radio FM DAB+ Koppel 2 luidsprekers in TWS 2 USB-poorten 1 woofer van 8 inch 2 tweeters 2 middentoners |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | LG ELECTRONICS FRANCE |
| Postadres | 25, QUAI DU PRESIDENT PAUL DOUMER 92400 COURBEVOIE |
| E-mailadres | GPSR@LGE.COM |
| Artikelcode | 983998 |
Rated 5 de 5 de Jlv78 par Bon sons Enceinte achetée récemment et très content du produit
Date de publication: 2026-04-26
Rated 2 de 5 de Bebert par Ne fonctionne pas Je suis très déçu la clé usb ne fonctionne pas du tout
Date de publication: 2026-04-13
Rated 5 de 5 de Anonyme par bon fonctionnement très satisfait de mon enceinte qui fonctionne à merveille
Date de publication: 2026-03-10
Rated 5 de 5 de William par Super content de se magasins C'est que du bonheur se matériel pour moi ainsi que m'a télévision sa fait plusieurs fois que j'achète chez vous et pour moi je vais continuer à acheter chez vous bonne journée
Date de publication: 2026-02-15
Rated 5 de 5 de Anonyme par Super fonctionel est facil a manipuler J'ai acheté se produit le mois dernier est je suis très contente un très bom son facil a utilisé int peut la connecter a la tv pour avoir encore un son encore plus fort
Date de publication: 2026-02-14
