Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Party speaker EDENWOOD POWERBOOST 5 V2
149€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Gebruik | Feest Als Een Pro |
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen (W) | 500W |
| Waterdichtheid | Nee |
| Twee speakers koppelen | Ja |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Aux-uitgang | Ja |
| USB | Ja |
| Radio | Ja |
| Lichtspel | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Afmetingen product | H 58,9 cm x L 40,6 cm x D 31,1 cm |
| Nettogewicht | 19kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | TWS (koppel 2 luidsprekers) FM-radio 1 woofer 12 inch 1 tweeter 1,34 inch Wieltjes Handvat XLR Ingang Uitgang |
| Artikelcode | 10014792 |
Rated 5 van de 5 door kako3411 uit Puissante Très content suite à l’achat de cette enceinte. Puissante et un bon son, pas saturé !
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Nikos421 uit Excellent Excellent, bon son , fonction bloothouh très pratique
Datum plaatsing: 2026-02-15
Rated 5 van de 5 door Cc76 uit Parfait Achat de cette enceinte pour fêter anniversaire en salle des fêtes. Elle est parfaite. Fonction Bluetooth, ou raccordement par câble rca. Pas de grésillement. Impeccable.
Datum plaatsing: 2026-01-02
Rated 5 van de 5 door ayce uit Super enceinte!! Parfait je recommande vivement. Un vendeur a pu la mettre en fonction dans le rayon, ainsi nous avons pu nous rendre compte de la capacité sonore de l'enceinte, qui fait parfaitement son travail. Facile d'utilisation
Datum plaatsing: 2025-12-29
Rated 5 van de 5 door Fg82 uit Bonne fonctionnalité Je suis très contente de mon achat. Bonne puissance.
Datum plaatsing: 2025-11-23
