Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Smartwatch LEDWOOD LD80 Plus
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LEDWOOD |
| Type | Smartwatch |
| Visualización | LCD |
| Resolutie | 240x296 |
| Capaciteit van de batterij | 150 |
| Autonomie | 36h |
| Muziekopslag | Nee |
| Micro | Ja |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Nee |
| Menstruatiecyclus volgen | Nee |
| Sportmodi | 9 |
| Geïntegreerde gps | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wifi | Nee |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 4,2 cm x L 26,6 cm x D 1,45 cm |
| Afmetingen pakje | H 15 cm x L 8 cm x W 3 cm |
| Productgewicht | 28g |
| Brutogewicht | 0,06kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10012360 |
Rated 1 van de 5 door Marjo uit Je ne recommande pas La montre connectée ne tiens pas la charge malgré le chargement de 12h
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door patlgx uit bravo tres bien tres bon rapport qualite prix correspond a mes attentes
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 4 van de 5 door BoB 440 uit Cette montre correspond à l'usage souhaité. Je l'utilise depuis le 23/03/26. Jusqu'ici tout va bien. Si l'on utilise toutes les fonctions, la batterie se vide rapidement. En l'utilisant juste pour l'heure, c'est bon.
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 3 van de 5 door Isa94 uit Nombreuses fonctionnalités et un 'vrai' bracelet j'ai acheté cette montre mais une fois à la maison je me suis rendue compte qu'en fait elle était un peu trop grosse pour mon poignet. Du coup je l'ai ramenée et en ai choisi une autre. Dommage car elle me plaisait bien.
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 5 van de 5 door ariella uit Super Niveau charge impecable, je suis très satisfait de ma montre
Datum plaatsing: 2026-04-11