Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Echo Rainbow GPS Pro Smartwatch Zwart
68€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ECHO |
| Type | Smartwatch |
| Visualización | AMOLED |
| Resolutie | 466 X 466 Pixels |
| Gebruik | Tik Op + Knop |
| Capaciteit van de batterij | 300 |
| Belastingstype | Magnetische Lading |
| Oplaadtijd (Uur) | 2,5 |
| Muziekopslag | Nee |
| Micro | Ja |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Nee |
| Sportmodi | 100 |
| Geïntegreerde gps | Ja |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wifi | Nee |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Beschrijving markering | Scherm 1,43” Amoled - 466 x 466 pixels Bluetooth 5.4; Compatibel vanaf iOs 9.0 Meer dan 100 sportmodi, IP68; Tot 5 dagen batterijduur; Aantal stappen, slaap, GPS, afstandsbediening: muziek, camera… Bellen en sms-ontvangst 1 nylon band en 1 siliconen band |
| Afmetingen product | H 12,4 cm x L 2,2 cm x D 0,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 6,7 cm x L 8 cm x W 8 cm |
| Gewicht | 54g |
| Brutogewicht | 0,15kg |
| Artikelcode | 10017719 |