Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
ECHO Rainbow Sunset Smartwatch - Lederen Bandje
58€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ECHO |
| Type | Smartwatch |
| Capaciteit van de batterij | 466x466 |
| Autonomie | 200 |
| Oplaadtijd (Uur) | 7d |
| Muziekopslag | 2,5 |
| Micro | Nee |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | Ja |
| Geïntegreerde gps | 100 |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Ja |
| Waterdichtheid | Nee |
| Hoofdmateriaal | Ja |
| Beschrijving markering | Roestvrij staal |
| Afmetingen product | Scherm 1,43” Amoled - 466 x 466 pixels Bluetooth 5.3; Compatibel vanaf iOs 9.0 Meer dan 100 sportmodi, 1ATM Tot 7 dagen batterijduur bij gebruik; Aantal stappen, slaap, afstandsbediening: muziek, camera… Belfunctie en sms-ontvangst 1 metalen bandje en 1 rubberen bandje |
| Afmetingen pakje | H 19 cm x L 2 cm x D 0,2 cm |
| Productgewicht | H 2,5 cm x L 9,8 cm x W 18 cm |
| Brutogewicht | 32g |
| Artikelcode | 0,16kg |