Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
ECHO Rainbow Smartwatch - Nylon Mesh Horlogeband
38€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ECHO |
| Type | Smartwatch |
| Visualización | TFT |
| Capaciteit van de batterij | 240x296 |
| Autonomie | 700 |
| Oplaadtijd (Uur) | 15d |
| Muziekopslag | 3,5 |
| Micro | Nee |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | Ja |
| Geïntegreerde gps | 100 |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Bluetooth 5.4 |
| Waterdichtheid | Nee |
| Beschrijving markering | Ja |
| Afmetingen product | 2,01” TFT-scherm - 240 x 296 pixels Bluetooth 5.4; Compatibel vanaf iOS 10.0 Meer dan 100 sportmodi, 1ATM Tot 15 dagen batterijduur bij gebruik Aantal stappen, slaap, afstandsbediening: muziek, camera… Belfunctie en sms-ontvangst 1 nylon polsband en 1 rubberen polsband |
| Afmetingen pakje | H 24 cm x L 2,2 cm x D 0,4 cm |
| Productgewicht | H 2,5 cm x L 9,8 cm x W 18 cm |
| Brutogewicht | 35g |
| Artikelcode | 0,15kg |
Rated 4 de 5 de Mick59113 par Très simple d'utilisation 1er achat chez Electro Dépôt et j'en suis satisfait
Date de publication: 2026-04-02