Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Smartphone REALME 16 5G 256GB Zwart
329€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | REALME |
| Model | Realme 16 |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2026 |
| bedekking | Ja |
| Grootte scherm | 1080x2372 |
| Grootte scherm in cm | 6,57" |
| Processor | 16,69cm |
| Type processor | Mediatek Dimensity 6400 Max |
| RAM-geheugen | 2,5 Ghz Octa-Core |
| Interne opslag | 8Go |
| Uitbreiding | 256Go |
| Compatibiliteit operatoren | Maximale ondersteunde OTG-snelheid: 2T |
| Netwerk | Alle Operatoren |
| Type simkaart | 5G |
| GPS-compatibiliteit | Nano, E-sim |
| Wifi | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Bluetooth | Wifi 5 |
| NFC | Bluetooth 5.3 |
| Capaciteit van de batterij | Ja |
| Snelladen | 6 550 |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | Nee |
| Selfie camera | 50Mp |
| Radio | 50Mp |
| Aansluittechniek | Nee |
| Jack 3.5 mm | Usb-C |
| behuizing | Nee |
| Bestendigheid | Glas En Kunststof |
| Kleuren | Ip69 |
| Afmetingen product | Zwart |
| Afmetingen pakje | H 15,83 cm x L 7,51 cm x D 0,81 cm |
| Productgewicht | H 3,6 cm x L 9 cm x W 18 cm |
| Brutogewicht | 183g |
| Staat | 0,365kg |
| Hoofd DAS (W/kg) | Nieuw |
| Gezondheidscertificaat DAS | 1 |
| DAS Regelgevende tekst | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| Herstelbaarheidsindex | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 7.7 |