Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
XIAOMI Redmi 15C 4G 128GB Zwart
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Model | Redmi 15C |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Visualización | Ja |
| Grootte scherm | 6,9" |
| Grootte scherm in cm | 17,53cm |
| Processor | Mediatek Helio G81-Ultra |
| Type processor | 2,0 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 2 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 6 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 8Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip64 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 17,31 cm x L 8,1 cm x D 0,82 cm |
| Afmetingen pakje | H 18,7 cm x L 9,5 cm x W 4,2 cm |
| Productgewicht | 211g |
| Brutogewicht | 0,399kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 7.9 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | XIAOMI TECHNOLOGY NETHERLANDS B.V |
| Postadres | PRINSES BEATRIXLAAN 582 2595 BM THE HAGUE |
| E-mailadres | SERVICE.FR@SUPPORT.MI.COM |
| Artikelcode | 10012349 |
Rated 5 van de 5 door Rosy uit Chouette portable ! Très contente de mon achat de ce portable qui est facile d'utilisation.
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 3 van de 5 door Anoniem uit Du bon mais aussi du moins bon Si l'écran et les couleurs sont très bien, la rapidité d'affichage n'est pas très bonne il y a toujours 1 à 2 secondes de décalage, et l'effacement de la page en cours est plutôt laborieux. Déçue :-(
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 1 van de 5 door Fafacourbis uit Xaomi Redmi 15 C Article nul bug énormément Je recommande pas du tout
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 5 van de 5 door Lulu uit Très bien et facile à prendre en main J'ai acheté se téléphone car j avais le 14 c est jeté contente
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 4 van de 5 door benoit uit ok oui tres bien il va tres bien je suis tres content
Datum plaatsing: 2026-03-18