Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Tefal Infinite Hapjespan 24 cm
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | Pan |
| Kleuren | Inox |
| Diameter (cm) | 24cm |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Sauteerpan met glazen deksel, diameter 24 cm, uit de Tefal Infinite collectie - Titanium coating: ontworpen om tot 6 keer langer mee te gaan dan de standaard Tefal coatings. Krasbestendig: Dit is een van de weinige coatings waarbij het gebruik van metalen keukengerei is toegestaan (hoewel hout of siliconen beter zijn voor de duurzaamheid). Gezond: Gegarandeerd zonder PFOA, lood en cadmium. - Thermo-Signal™: De bekende temperatuursindicator wordt egaal rood wanneer de pan de ideale temperatuur bereikt om voedsel te schroeien (ongeveer 180°C). Dit zorgt voor een optimale textuur en smaak. - Inductie Thermo-Fusion™ Integral: De bodem van het kookgerei is extra breed en dik. Dit zorgt voor een snelle opwarming en vooral een gelijkmatige warmteverdeling, zodat voedsel niet aanbrandt in het midden. Geschikt voor alle soorten warmtebronnen + ovengebruik |
| Afmetingen product | H 10 cm x L 44 cm x D 25 cm |
| Afmetingen pakje | H 10,1 cm x L 44,2 cm x W 25,4 cm |
| Nettogewicht | 2kg |
| Brutogewicht | 2,55kg |
| Artikelcode | 10017546 |
Rated 5 de 5 de je ne sais pas par Bon fonctionnement Très bien pour l'instant rien à dire en espérant que cela continue
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de blois par super tres tres bien ! offerte en cadeau et le retour et quelle garde la chaleur et ne colle absolument pas
Date de publication: 2026-04-27