Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE iPHONE 15 128GB Groen - Refurbished grade Uitstekende staat
519€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 15 |
| Systeem | Ios |
| Lanceringsjaar | 2023 |
| Schermdefinitie | QHD |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | Apple A16 Bionic |
| Type processor | Apple A16 Bionic |
| RAM-geheugen | 6Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Groen |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,78 cm x L 7,17 cm x D 0,79 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,35 cm x L 8,23 cm x W 4 cm |
| Gewicht | 170 |
| Brutogewicht | 0,36kg |
| Staat | Refurbished Grade A+ |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad A+ Toestel: geen krassen of deuken. Scherm: geen krassen of deuken. Geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel) Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij Electro Dépôt (niet bij de Apple Store). |
| Artikelcode | 10013930 |