Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Multifunctionele printer EPSON EcoTank ET-2861
169€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | EPSON |
| Type inktpatroon (printer) | Met Reservoirs |
| Referenties patronen | T104 / 963773 /4/5/6 |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Compatibiliteit PC/MAC | Google Cloud Print, Epson Smart Panel, Epson Iprint |
| automatisch recto verso | Nee |
| Max afdrukkwaliteit | 5760 X 1440 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 10 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 5 |
| papierinvoer | 100 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200 X 2400Dpi |
| Tactiel | Nee |
| Afmetingen product | H 17,9 cm x L 37,5 cm x D 34,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 41 cm x L 25 cm x W 44 cm |
| Nettogewicht | 3,9kg |
| Brutogewicht | 5,91kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | ► Zeg vaarwel tegen cartridges EcoTank biedt eenvoudig thuis printen: de inktreservoirs met ultra hoge capaciteit zijn gemakkelijk bij te vullen en de flessen zijn voorzien van een inkeping om te voorkomen dat u de verkeerde kleur in het reservoir doet. Dankzij de inktniveaweergave aan de voorkant is het eenvoudig te zien wanneer bijvullen nodig is. ► Langdurige besparingen Deze multifunctionele printer helpt u tot 90% te besparen op uw afdruk kosten* en wordt geleverd met tot wel 3 jaar inkt*. Een set inktflesjes kan tot 4.500 pagina’s in zwart-wit en 7.500 pagina’s in kleur afdrukken*, wat overeenkomt met maximaal 72 inktcartridges!* ► Epson Smart Panel-app Met deze app kunt u uw printer bedienen vanaf uw mobiele apparaat*. U kunt documenten en foto’s afdrukken, kopiëren en scannen, maar ook uw printer instellen, controleren en problemen oplossen, allemaal vanaf uw telefoon of tablet. ► Tal van functies Dankzij een achterinvoer voor 100 vellen papier, randloze fotoprints (tot 10 x 15 cm) en printsnelheden tot 10 pagina’s per minuut*, kunt u snel en eenvoudig meerdere taken uitvoeren. * Zie epson.fr/ecotankfootnotes |
| Toebehoren. | 4 x 65ml inktflessen (ca. 4500p), USB type B kabel niet inbegrepen |
| Artikelcode | 991019 |
Rated 5 van de 5 door Giusy uit Achat validé J'ai acheté cette imprimante car celle que j'avais dans une autre marque me coûtait trop cher en cartouches. Le top pour celle-ci, vous ne remplissez que les couleurs vides. L'impression est assez rapide et pas trop bruyante. Je recommande cette imprimante
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door reversi uit imprimante qui remplit ses fonctions produit facile a installer et a utilser pour un usage personnel
Datum plaatsing: 2026-05-07
Rated 5 van de 5 door Jojo uit Fonctionnel Satisfait de mon achat prix correct avec port gratuit
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door Ryanofmars uit Excellent rapport qualité prix Parfait . Marché avec ordinateur téléphone. Simple d'utilisation.
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 4 van de 5 door Flvv uit ELECTEI DEPOT FIABLE Correct . J’ai achete’ par erreur le model sans display et je regrette grave mais l’importante marche bien . Model basique mais correct
Datum plaatsing: 2026-05-03
