Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
PC-monitor PHILIPS 27" 27E2N1110 – 120Hz / 1ms
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Grootte scherm | 27" |
| Grootte scherm in cm | 68,58cm |
| Gebruik | Gaming |
| Curved | Nee |
| Schermformaat | 16/9 |
| Paneeltype | Ips |
| Schermafwerking | Antireflectie |
| Helderheid | 300Nits |
| Responstijd (ms) | 1Ms |
| Aansluittechniek | Vga, Hdmi |
| Toebehoren. | 1 Hdmi-Kabel |
| Schermfrequentie | 120Hz |
| Bluelight filter | Ja |
| Inklapbare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| VESA-norm | 100X100 |
| Energieklasse | E |
| Verbruik in slaapstand (W) | 0,5W |
| Nettogewicht | 3,13kg |
| Brutogewicht | 4,07kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | 27 inch (68,6 cm) scherm met Full HD-resolutie 1920 x 1080. IPS-technologie voor getrouwe kleuren en een brede kijkhoek van 178°. Verversingssnelheid van 120 Hz voor optimale vloeiendheid. Ultra-snelle reactietijd van 1 ms (MPRT) voor een onscherp beeld. Adaptive Sync-technologie voor beelden zonder tearing of haperingen. SmartContrast zorgt voor diepe zwarttinten en dynamisch contrast. LowBlue-modus en flikkervrije technologie voor beter visueel comfort. EasyRead-modus voor lezen alsof het papier is. HDMI 1.4- en VGA-aansluitingen, compatibel met HDCP 1.4. Muurbevestiging mogelijk met VESA 100 x 100 mm steun. Helderheid van 300 cd/m² voor een helder en stralend beeld. Verstelbare kanteling van -5° tot +20°. Inbegrepen in de doos: HDMI-kabel en voedingskabel. Philips 27’’ Full HD-monitor met IPS-paneel, 120 Hz en reactietijd van 1 ms. Ideaal voor werk, multimedia en gaming, met uitstekend visueel comfort en HDMI-connectiviteit. |
| Afmetingen product | H 35,8 cm x L 61,7 cm x D 33 cm |
| Afmetingen pakje | H 44,7 cm x L 69 cm x W 12,4 cm |
| Artikelcode | 10010507 |
Rated 1 de 5 de MyNameIsDavit par Fausse pub Ne marche pas sur ps5 a 1440p 120hz, ecran pixelisé quand on passe a 120hz en 1440p
Date de publication: 2026-05-22
Rated 5 de 5 de dero par super écran J'ai acheté deux écrans qui me conviennent parfaitement
Date de publication: 2026-05-14
Rated 5 de 5 de Stéphane par Top Top bonne qualité, envoie rapide. Câble hdmi fourni
Date de publication: 2026-05-12
Rated 5 de 5 de Anonyme par Génial Nous avons acheter un écran pour jouer à la console et un siège. Nous sommes entièrement satisfait
Date de publication: 2026-05-12
Rated 5 de 5 de nanou77 par impeccable parfait rapport qualité prix je recommande cet achat
Date de publication: 2026-05-03
