Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
PC-Monitor SAMSUNG 27"Curv S27D394GAU-100HZ
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Grootte scherm | 27" |
| Grootte scherm in cm | 68,58cm |
| Gebruik | Gaming |
| Curved | Ja |
| Schermformaat | 16/9 |
| Paneeltype | Va |
| Schermafwerking | Antireflectie |
| Helderheid | 250Nits |
| Responstijd (ms) | 4Ms |
| Aansluittechniek | Jack 3.5, Vga, Hdmi |
| Schermfrequentie | 100Hz |
| Bluelight filter | Ja |
| Inklapbare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Energieklasse | D |
| Nettogewicht | 3,8kg |
| Brutogewicht | 6,3kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Geniet van maximaal comfort om uw productiviteit te bevorderen met het nieuwe Samsung S39GD PC-scherm 1800 R Gebogen Scherm Verbeter uw concentratie dankzij de 1800* R kromming van de S39GD. Omdat de straal dicht bij uw gezichtsveld ligt, wordt de zichtbaarheid verbeterd, met minder perifere afleiding en een betere onderdompeling. Verversingssnelheid van 100 Hz De verversingssnelheid van 100 Hz vermindert de reactietijd zodat u optimaal kunt genieten van de inhoud. Eye Saver-modus Blijf comfortabel, zelfs tijdens lange sessies voor het scherm. De TÜV-gecertificeerde technologie vermindert de uitstoot van blauw licht en vermindert flikkeringen. |
| Afmetingen product | H 46,87 cm x L 61,78 cm x D 25,07 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,5 cm x L 80 cm x W 45,3 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10008532 |
Rated 5 de 5 de Thierry Bronx 86 par Bien pour le traitement de texte Bon produit mais uniquement pour le traitement de texte. Pas de possibilité de jouer avec. Il faut vous tourner vers un autre écran adéquat. Manque certaines connectiques dans le packaging.
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de amf par bonne qualité j'ai acheté ce produit en écran complémentaire pc portable
Date de publication: 2026-04-25
Rated 5 de 5 de Jos38640 par Confort visuel Confort visuel absolu écran large incurvé qui permet d avoir une bonne posture face à l ecran
Date de publication: 2026-04-05
Rated 5 de 5 de Buns par Super en tout I est parfait de la taille aux couleurs avec son écran incurvé il est top pour moi
Date de publication: 2026-04-02
Rated 4 de 5 de CHAT 08 par Super fonctionnalité J'ai acheté ce moniteur il y a deux mois et j'en suis très content
Date de publication: 2026-03-15
