Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
VALBERG Koffiezetapparaat VAL-TH90XB 1,25L
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koffiezet | Koffiezetapparaat Met Thermos |
| Kleuren | Roestvrij Staal En Zwart |
| Vermogen (W) | 900W |
| Programmeerbaar | Nee |
| Inhoud | 1,25L |
| Isotherm | Ja |
| Aantal tassen | 12 |
| Houdt warm | Ja |
| Filterhouder | Afneembaar En Wasbaar |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Anti drup | Ja |
| Materiaal van de kom | Roestvrij Staal |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Warmhoudfunctie van 3 tot 5 uur |
| Afmetingen product | H 34,7 cm x L 17,7 cm x D 31,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 38,8 cm x L 20,8 cm x W 31,5 cm |
| Nettogewicht | 1,93kg |
| Brutogewicht | 2,44kg |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,33W |
| Automatisch overschakelen naar stand-bymodus | 5min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10006503 |
Rated 5 de 5 de Pann par Super Cette article me convient parfaitement car le café reste chaud
Date de publication: 2026-05-01
Rated 5 de 5 de JM94 par Au top Très satisfaite de cette cafetière. Je recommande.
Date de publication: 2026-04-30
Rated 1 de 5 de Darchicourt par A fuir Après un mois d utilisation, la cafetière fait du bruit au passage de l'eau. Le café est froid au bout de 2heures malgré la thermo, je ne recommande pas du tout ce produit.
Date de publication: 2026-04-30
Rated 4 de 5 de John par Bonne capacité Seul modèle isotherme disponible en magasin, donc pas trop de choix.
Date de publication: 2026-04-28
Rated 4 de 5 de Pat59 par Bon rapport qualité prix Achat il y a un mois, fonctionne très bien. A voir à l'usage car ne semble pas très solide.
Date de publication: 2026-04-26
