Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
VALBERG Programmeerbaar koffiezetapparaat VAL-PROG75B 1,25L
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koffiezet | Programmeerbaar Koffiezet |
| Kleuren | Zwart En Silver |
| Vermogen (W) | 750W |
| Programmeerbaar | Ja |
| Inhoud | 1,25L |
| Isotherm | Nee |
| Aantal tassen | 10 |
| Houdt warm | Nb |
| Filterhouder | Afneembaar |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Anti drup | Ja |
| Materiaal van de kom | Glas |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Glazen kan met betere schokbestendigheid 24-uurs programmeerbaar en klok Warmhoudfunctie: 40 minuten |
| Afmetingen product | H 32 cm x L 27 cm x D 17,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 32 cm x L 17,8 cm x W 27 cm |
| Nettogewicht | 1kg |
| Brutogewicht | 1,45kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10006502 |
Rated 5 de 5 de Fabi par Très bien Très contente de cette cafetière programmable pas trop chère
Date de publication: 2026-04-17
Rated 5 de 5 de Lilly par Fonctionnement impeccable J’ai acheté une cafetière le mois dernier, j’en suis satisfaite
Date de publication: 2026-04-15
Rated 5 de 5 de abbou par Très pratique le matin !... Le café est prêt. J'ai acheté cette cafetière programmable le mois dernier et j'en suis contente.
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de Fab par Parfait Contente de mon achat merci et à bientôt bonne journée
Date de publication: 2026-04-10
Rated 5 de 5 de pape par expérience cafetière pratique à l'usage je ne connaissais pas cette marque mais je suis très satisfait de mon achatexpérience
Date de publication: 2026-04-09
