Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Inductie Fornuis VALBERG IC 60 4MC X343C
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Verwarmingswijze | Inductie |
| Aantal kookzones | 4 |
| Type vuur | Inductie |
| Ontsteking | Knop |
| Vermogen vuren (W) | 7 000W |
| Type oven | Hetelucht |
| Inhoud | 70L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 3 000W |
| Koude deur | Nee |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | - |
| Beveiligingen | Controlelampjes Voor Restwarmte, Anti-Oververhitting |
| Meerfasige aansluiting | 1 Fase |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Te weten | Voor de installatie en de inwerkingstelling van uw product, controleer of u over alle noodzakelijke elementen voor het gebruik beschikt. Het is mogelijk dat de elektrische kabel en stekker niet meegeleverd worden. Zie kenmerk "kabel(s)". Weet dat de gasleiding nooit meegeleverd wordt bij een product dat op gas werkt. |
| Kleuren | Inox |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 59,5 cm x D 60 cm |
| Breedte | 59,5cm |
| Afmetingen pakje | H 92 cm x L 70 cm x W 64 cm |
| Brutogewicht | 58,5kg |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Valberg-producten |
| Stroomverbruik uitstand | 0,3W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 960273 |
Rated 5 de 5 de Daniel par Super qualité Très bon produit et très bonne qualité. Excellent service
Date de publication: 2026-02-25
Rated 5 de 5 de Fab2306 par Produit très interessant Très pratique. Avec des boutons pas de digitale donc plus facile d’utilisation
Date de publication: 2026-02-24
Rated 4 de 5 de Lepastouret par Bon rapport qualité prix Bonne cuisinière. J'aime le fait qu'il y ait des boutons pour allumer également les plaques. J'en suis très satisfaite.
Date de publication: 2026-02-23
Rated 5 de 5 de Dordogne par Excellent achat Parfait très heureuse de cette achat on recommande
Date de publication: 2026-02-18
Rated 4 de 5 de Cat par Cuisinière J'ai acheté l'article ce mois-ci début de mois j'en suis contente le seul petit bémol c'est les boutons qui se tournent très facilement il n'y a pas de sécurité.
Date de publication: 2026-02-18
