Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Hoofdtelefoon BLUESTORK MC301
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BLUESTORK |
| Systeem | Bedrade Hoofdtelefoon Met Micro |
| vibrerende koptelefoon | Nee |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Micro | Ja, verstelbaar |
| Mute-optie | Ja |
| hardwarecompatibiliteit | Universeel |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen pakje | H 18 cm x L 20 cm x W 7 cm |
| Nettogewicht | 0,12kg |
| Brutogewicht | 0,135kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | AXS |
| Postadres | 1 RUE DE LA GARENNE ZI LE VERT GALA 95310 SAINT OUEN L'AUMONE |
| E-mailadres | SUPPORT@AXS-GROUP.COM |
| Artikelcode | 979730 |
Rated 4 van de 5 door kaki62 uit 6/10 pour le son pratique, utile, fiable, le moins : il grésille un peu, dommage pour le son. Le fil est court. Le micro se courbe dans le sens inverse. le plus : Le cerceau adhère bien à la tête.
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 4 van de 5 door LKm uit agréable fonctionalités j'ai acheté cet article le mois dernier et j'en suis contente
Datum plaatsing: 2025-10-03
Rated 5 van de 5 door Sophiebruce uit Super rapport qualité prix Je l'utilise pour télétravailler et j'en suis très satisfaite. Je ne 'l'aurais pas sur les oreilles 8h d' affilée mais 2h c'est OK
Datum plaatsing: 2025-02-17
Rated 4 van de 5 door KAREN uit TRES BIEN Parfait !!!!!!!! Facile d'installation et d'utilisation
Datum plaatsing: 2025-02-03
Rated 4 van de 5 door Nonocharmeur16 uit Très fonctionnel Cet article très confortable à l'écoute, facile à porter..
Datum plaatsing: 2024-11-07