Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
HAMA koptelefoon bedraad SHELL II NOIR
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HAMA |
| Type | Bedrade Hifi-Hoofdtelefoon |
| Gevoeligheid (dB) | 113 |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Aansluittechniek | Jack 3,5 mm mannelijk / Jack 6,35 mm mannelijk |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | - De perfecte afsluiting vermindert ongewenste omgevingsgeluiden zodat u ongestoord van uw muziek kunt genieten - Gesloten oorkussens die het oor volledig omsluiten voor een goede isolatie tegen omgevingsgeluiden - Individuele, traploze volumeregeling - Gevoerde hoofdband voor comfortabel muziekplezier, zelfs bij langdurig gebruik - De hoofdtelefoons beschikken over een individueel verstelbare hoofdband die zich aanpast aan de vorm van uw hoofd - Extra lange kabel (6 m), speciaal geschikt voor aansluiting op een televisie of HiFi-apparaten - Mono-kabelaansluiting aan één zijde voor meer bewegingsvrijheid tijdens het luisteren - Gouden connectorbekleding zorgt voor een betrouwbare signaaloverdracht en betere geluidskwaliteit - Inclusief gouden adapter voor aansluiting van de hoofdtelefoon op een stereoset, mengpaneel, enz., uitgerust met een 6,35 mm audio-uitgang - Geen batterijen of accu’s nodig - De hoofdtelefoon is altijd klaar voor gebruik - Geen WiFi of Bluetooth - Aansluiting via een 3,5 mm mannelijke jackplug |
| Afmetingen product | H 9 cm x L 19 cm x D 17 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 18,5 cm x W 23 cm |
| Nettogewicht | 0,242kg |
| Brutogewicht | 0,335kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | HAMA EURL |
| Postadres | 6, RUE DES QUILLES 77700 CHESSY |
| E-mailadres | SERVICECONSO.FR@HAMA.COM |
| Artikelcode | 10011357 |
Rated 5 van de 5 door gagaye79 uit super Article acheté pour mon papa en maison de repos. Fil très long. Il est ravi
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door Jag uit Imbattable sur le rapport qualité/prix J’ai acheté la semaine dernière un casque audio TV. Je viens directement chez Electro Dépôt pour tout achat. Je trouve toujours mon article bien moins cher que chez leurs concurrents.
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 5 van de 5 door papycambrai uit avec son petit prix , bon matériel ,avec son petit 2éme casque pour la tv dans la chambre , quand l autre dort
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 1 van de 5 door Marc de Lyon uit Déçu Ne fonctionne que d'un seul écouteur ! quelle déception.
Datum plaatsing: 2026-02-25
Rated 5 van de 5 door kiki25 uit casque je suis très contente de ce modèle , bonne qualité
Datum plaatsing: 2026-01-21