Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Heteluchtborstel SHARK FlexStyle HD446SLEU 5-in-1
214€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Toesteltype | Heteluchtborstel |
| Vermogen (W) | 1 650W |
| Rotatie | Automatisch |
| Diameter borstel | 4,57cm |
| Aantal snelheden | 3 |
| Aantal opzetstukken | 5 |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Toebehoren. | 5 verwisselbare opzetstukken, opbergdoos, stylinggids |
| Aanvullende kenmerken | 5 verwisselbare opzetstukken, voor alle haartypes: - draaibare concentrator: voor een gebruik aangepast aan uw bewegingen en precieze, gecontroleerde brushings - diffuser met uitschuifbare pinnen: voor gelijkmatig drogen van de wortels tot de punten en het toevoegen van volume. Aanbevolen voor golvend, krullend of kroezend haar - Coanda-effect krultangen: de kracht van de luchtstroom trekt de lokken aan en wikkelt ze rond de cilinder voor eenvoudig en automatisch krullen, zonder thermische schade zoals bij een krultang. 2 krultangen (rechts en links) voor een symmetrisch resultaat aan de rechter- en linkerzijde van het haar - platte borstel: droogt en stylet tegelijkertijd dankzij de kracht van de luchtstroom. Ontwerp met zwijnenhaar en lange pinnen om te ontwarren, glad te maken en te laten glanzen - ovale borstel: voor extra volume |
| Afmetingen pakje | H 24 cm x L 36 cm x W 19 cm |
| Brutogewicht | 1,2kg |
| Nettogewicht | 0,7kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SHARKNINJA EUROPE LTD. |
| Postadres | 3150 CENTURY WAY LS15 8ZB LEEDS |
| E-mailadres | SERVICECLIENTS.FR@SHARKNINJA.COM |
| Artikelcode | 10010107 |
Rated 5 de 5 de Ludivine par Top Super produit, je suis très contente de mon achat, prise en main facile. Je recommande
Date de publication: 2026-05-03
Rated 4 de 5 de DUGELAY par Variations de prix surprenantes Je suis très satisfaite de mon produit mais très étonnée des variations de prix sur votre site d'un jour à l'autre. Lorsque j'ai commencé mes recherches votre produit était en promotion. Le lendemain il coûtait 70 euros plus cher, je l'ai tout de même acheté, me disant que j'avais loupé la promotion. Mais à mon grand étonnement le lendemain, il coûtait à nouveau 70 euros moins cher! Je trouve ceci très étrange comme pratique des tarifs.
Date de publication: 2026-04-24
Rated 5 de 5 de Anonyme par très bon produit Je suis très contente d’avoir fais cet achat. J’ai les cheveux bouclés et il reste quand même très efficace !!
Date de publication: 2026-04-23
Rated 5 de 5 de Dani par Muy práctico Excelente aunque lleva su tiempo de aprendizaje, la secadora funciona súper bien aunque si es bastante ruidosa, pero las temperaturas que alcanza funcionan súper bien hasta cabellos muy rizados y las diferentes partes son muy funcionales
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Totoche par Genial Super produit ,super marque j’ai été ravi de mon achat et j’en parle à ts mes amis vraiment !!!!
Date de publication: 2026-04-09