Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
HSS INTENSO 4To
129€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | INTENSO |
| Formaat | 2,5" |
| Type | Hdd (Mechanisch) |
| Totale opslagcapaciteit | 4To |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Kleuren | Zwart |
| Refurbished | Nee |
| Afmetingen product | H 12,7 cm x L 7,8 cm x D 2 cm |
| Afmetingen pakje | H 18,2 cm x L 11,9 cm x W 5,7 cm |
| Nettogewicht | 0,17kg |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | INTENSO INTERNATIONAL GMBH |
| Postadres | GUTENBERGSTRAßE 2 49377 VECHTA |
| E-mailadres | SUPPORT@INTENSO-INTERNATIONAL.DE |
| Artikelcode | 989269 |