Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Koel- vriescombinatie VALBERG CS 173 E W742C
Ontdek onze Koel- vriescombinatie VALBERG CS 173 E W742C
Statische koeling
Deze statische koelkast laat toe de koude op een natuurlijke manier te verdelen, elke zone is gewijd aan een soort voedsel.Voor 2 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 173 L(Koelkast 121 L / Diepvries 52 L), perfect voor een gezin bestaande uit 2 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt40 dB, wat overéénstemt met aanvaardbaar stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 2 |
| Totaal netto volume | 173L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 121L |
| Nuttig volume diepvriezer | 52L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 2,6 |
| Energieklasse | E |
| Geluidsniveau (dB) | 40 |
| Visualización | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 142,5cm |
| Afmetingen product | H 142,5 cm x L 49,5 cm x D 56 cm |
| Afmetingen pakje | H 148,4 cm x L 51,8 cm x W 57,8 cm |
| Brutogewicht | 42kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985873 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
