Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Friteuse MOULINEX SUPER UNO YY4544FB
89€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Producttype | Elektrische Friteuse |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Vermogen (W) | 1 800W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 1,5kg |
| Capaciteit aan diepvriesfrieten (kg) | 1,3kg |
| Inhoud | 2,2L |
| Aantal personen | 6 |
| Koude wanden | Ja |
| Afneembare kuip | Ja |
| Materiaal binnenkant | Plastic |
| Timer | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 190°C |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Verwarming indicator | Ja |
| Deksel | Ja |
| Kijkvenster | Ja |
| Handgreep | Ja |
| Geurfilter | Ja, koolstof |
| Afmetingen product | H 28 cm x L 27,5 cm x D 40 cm |
| Afmetingen pakje | H 33,1 cm x L 32,8 cm x W 43,2 cm |
| Aanvullende kenmerken | EEN FAMILIEFRITEUSE Friteuse 2,2 liter - grote kookcapaciteit van 1,5 kg voor het hele gezin (tot 6 personen). ULTRA PRESTATIEVAAK EN VEELZIJDIG * Dankzij de instelbare thermostaat van 150°C tot 190°C pas je de kooktemperatuur aan je favoriete gerechten aan. * Vermogen van 1800W voor een snelle opwarming. * Een design friteuse met een groot controlevenster waarmee je je gerechten gemakkelijk kunt volgen tijdens het koken. ULTRA PRAKTISCH * De friteuse is uitgerust met een knop voor automatische opening van het deksel en een opvouwbare mandgreep. * Afneembaar deksel, kuip en mand, vaatwasmachinebestendig. * Dankzij het inklapbare handvat kan de mand in een uitlekstand geplaatst worden voor meer veiligheid en gebruiksgemak. * Geen vervelende frituurluchten meer! De Super Uno is uitgerust met geurfiltering dankzij het vervangbare koolstoffilter. |
| Brutogewicht | 4,88kg |
| Artikelcode | 967660 |
Rated 5 van de 5 door Yoyo uit Très fonctionnel Très jolie friteuse. Le seul bémol c'est qu'il n'y a pas de minuterie. Très fonctionnel car la cuve et le couvercle se démonte et vont au lave vaisselle
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 5 van de 5 door Patou 56 uit Fonctionne très bien et grande capacité Très contente de mon achat je recommande très facile d'utilisation 👍
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 4 van de 5 door Mado uit Très belle friteuse Elle est fonctionnelle rapide et fait de bonnes frites tout ce que je demande : à noter que le couvercle s’est détaché du côté droit mais sans conséquence
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 4 van de 5 door Ma57 uit Simple d emploi Article de bonne marque facile à utiliser et a nettoyer
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 5 van de 5 door SYL 67 uit Très pratique J'ai acheté ce produit le mois dernier, j'en suis très content.
Datum plaatsing: 2026-04-06
