Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Friteuse COSYLIFE CL-FR4.5 inox 4.5L
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Producttype | Inox Friteuse |
| Vermogen (W) | 2 000W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 1kg |
| Capaciteit aan diepvriesfrieten (kg) | 0,8kg |
| Inhoud | 4,5L |
| Aantal personen | 5 |
| Koude wanden | Nee |
| Afneembare kuip | Ja |
| Materiaal binnenkant | Inox |
| Timer | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 190°C |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Verwarming indicator | Ja |
| Deksel | Ja |
| Kijkvenster | Ja |
| Handgreep | Nee |
| Lengte van de snoer | 0,75m |
| Afmetingen product | H 21,5 cm x L 35,8 cm x D 35,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 25,5 cm x L 37 cm x W 38,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | De regelbare thermostaat stelt u in staat om de olietemperatuur optimaal aan te passen aan de bereide gerechten: frieten, beignets, vis... zullen geen geheimen meer voor u hebben! De bak en het handvat zijn afneembaar, zodat u het apparaat gemakkelijk en grondig kunt reinigen. |
| Brutogewicht | 4,55kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 969176 |
Hebt u extra informatie nodig ?
Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de
5
door
Mimi uit
Super produit
Bon produit et simple à utiliser, esthétique et se lave au lave vaisselle
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de
5
door
dodododo uit
Vraiment top pour son prix !
On a reçu la friteuse très vite. Le rapport qualité/prix est excellent !
Un grand panier idéal pour les frites, et deux petits paniers si on veut faire des bouchées apéritives différentes par exemple
Pour l'instant on s'en est servis 3 fois aucun soucis a déclarer
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de
5
door
Isastraph uit
Super
Super. Grand modèle. Un grand panier ou deux petits. Cuve amovible pour un nettoyage parfait.
Très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de
5
door
Anoniem uit
Super
J'ai acheté cet article, et j'en suis très contente,ravie
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 5 van de
5
door
Chris uit
Super
J'en suis très contente de ma friteuse. Très bon matériel
Datum plaatsing: 2026-04-24
