Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Friteuse TEFAL FF203B10
39€75
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | Klassieke Friteuse |
| Vermogen (W) | 1 470W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 1kg |
| Inhoud | 1,7L |
| Aantal personen | 4 |
| Koude wanden | Ja |
| Afneembare kuip | Nee |
| Materiaal binnenkant | Plastic |
| Timer | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Verwarming indicator | Ja |
| Deksel | Nb |
| Kijkvenster | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Afmetingen product | H 30 cm x L 28 cm x D 25 cm |
| Afmetingen pakje | H 26,4 cm x L 30,6 cm x W 34,4 cm |
| Brutogewicht | 3,4kg |
| Artikelcode | 10010839 |
Rated 3 van de 5 door Boby 1212 uit Friteuse Ne chauffe pas beaucoup les aliments ne se cuise pas de façon homogène
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Aucun uit Super facile d utilisation rapport qualité prix Très satisfaite de mon achat c'est vraiment parfait pour deux personnes
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 3 van de 5 door Le Belge français uit Bonne friteuse Bonne friteuse, pratique, ait le job, Tarif un peu élevé.
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door Cricri53 uit Friteuse facile de fonctionnement Friteuse très fonctionnel tres content de mon achat
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super friteuse Magnifique friteuse je ne regrette pas du tout .j' ai hésité avec les friteuses rectangulaire mais compte rendu de la place a la cuisine j' ai bifurquer sur c elle si donc je n' avais pas trop confiance .fritte bien rousses et croustillant.merc
Datum plaatsing: 2026-03-20