Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Friteuse HIGH ONE 5L - HO-AF5
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Producttype | Friteuse Zonder Olie |
| Vermogen (W) | 1 600W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 1kg |
| Inhoud van het vat (L) | 5L |
| Aantal personen | 4 |
| Automatische programma | Ja |
| Koude wanden | Ja |
| Timer | Ja |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 200°C |
| Kijkvenster | Nee |
| Afmetingen product | H 37,2 cm x L 29,5 cm x D 27,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 36,7 cm x L 31,4 cm x W 39,6 cm |
| Brutogewicht | 4,5kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,1W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10009153 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Fred3067 uit Air fryer Petit prix maxi satisfaction. Je men sers ts les jours
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 4 van de 5 door DanCanette uit Parfait pour les petites cuissons. J'ai acheté cet air fryer pour mon père. Parfait pour les cuissons des petites quantités, et plus économique. Super rapport qualité prix 👍🏻.
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door doudou13 uit pas chere et pratique pas chere et fait son travail-rien a redire-cuit aussi bien qu'un air fryer plus cher
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 5 van de 5 door Antraxe31 uit Fonctionne comme une grande ! Bonjour, fonctionnement parfait ! Réalise de bonne pomme de terre rôti, aiguillette et cuisse de poulet, facile d'utilisation, finition bonne et passe dans le lave-vaisselle tant qu'on dépasse pas les 65°C (de mémoire). Pour le prix et la qualité, je vous le conseil !
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Paco 77 uit Ça fonctionne très bien Bonjour ça fait plus d’un mois que j’ai acheté la friteuse sans huile et je suis très satisfait
Datum plaatsing: 2026-04-14
