Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Espressomachine DELONGHI ECAM 22.140.B Compact
279€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DELONGHI |
| Type koffiezet | Espresso-Machine Met Maalmachine |
| Kleuren | Zwart En Zilver |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Koffiebonen Of Gemalen Koffie |
| Aantal tassen | 2 |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Type reiniging | Automatisch |
| Aanvullende kenmerken | - EENVOUDIG IN GEBRUIK: Het bedieningspaneel stelt u in staat om eenvoudig uw koffie te bereiden met één druk op de knop. Door aan de knop te draaien, verhoogt of verlaagt u de intensiteit van het koffiediaroma. Twee koffies kunnen in één keer worden gezet. - CAPPUCCINO-SYSTEEM: Het Cappuccino-systeem maakt het mogelijk een romige schuimlaag te creëren voor perfecte Cappuccino’s. - AFNEEMBARE WATERTANK: Een afneembare watertank die aan de voorkant toegankelijk is voor gemakkelijk gebruik. Het personaliseren van uw koffie is nog nooit zo eenvoudig geweest. Keuze van sterk tot lang, van extra licht tot extra sterk en de temperatuur (laag, gemiddeld, hoog). |
| Afmetingen product | H 35,1 cm x L 23,8 cm x D 43 cm |
| Afmetingen pakje | H 41 cm x L 49,8 cm x W 30 cm |
| Nettogewicht | 9,3kg |
| Artikelcode | 977322 |
Rated 5 van de 5 door Aucun uit Top achat de qualité Nous avons acheté cette cafetière expresso broyeur le mois dernier. Nous avons trouvé immédiatement le modèle souhaité et un prix concurrentiel. Facile à utiliser dès la première utilisation.
Datum plaatsing: 2026-05-07
Rated 5 van de 5 door Sebastien uit Une magnifica S pour en remplacer une autre Après 6ans et demi avec une magnifica S suite à une panne j’ai repris la même machine. Je suis très satisfait du produit !
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 5 van de 5 door Aleksandar uit Excellente machine italienne Cet appareil est d'excellente qualité car je l'ai acheté identique il y a 14 ans et, durant tout ce temps, il n'a été réparé que deux fois. Son seul défaut est son niveau sonore assez élevé ; pour préparer le café du matin, il peut donc remplacer un réveil. Il est très important que l'eau ne soit pas trop calcaire et que l'appareil soit régulièrement nettoyé avec des produits adaptés.
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Mary73 uit Tres bon achat Tres bon achat la machine est fonctionnelle rien a redire
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Bob27 uit Top ! Conforme aux attentes de cette marque emblématique
Datum plaatsing: 2026-04-30