Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Espressomachine KRUPS KP120810 Mini Me
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KRUPS |
| Kleuren | Zwart |
| Systeem | Dolce Gusto-Capsules |
| Aantal tassen | 1 |
| Inhoud | 0,8L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Vermogen (W) | 1 500W |
| Afmetingen pakje | H 37,5 cm x L 19,4 cm x W 30,5 cm |
| Nettogewicht | 2,35kg |
| Brutogewicht | 3,65kg |
| Artikelcode | 10009875 |
Rated 5 van de 5 door PaulineT uit Très bon produit Très bon produit, très facile d’utilisation. Très bon rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Ssysy uit Super fonctionnel Je suis très satisfait de ma machine à café et de mon frigo. Et de la livraison de mon frigo. Merci au transporteur.
Datum plaatsing: 2026-03-30
Rated 5 van de 5 door TICHA uit J'en suis super contente. Je teste différents goûts et c'est très amusant.
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 4 van de 5 door Rosaria uit Le service drive pas trop satisfaite après 15 min personne n'était venu encore me déposer l'article par contre grâce à cela je suis rentrée et trouvé le même article en grosse promo donc acheté en double.. et m'ont déduit l'article commandé en ligne.
Datum plaatsing: 2025-11-15
Rated 5 van de 5 door Aucune idée uit Contente Ma belle sœur en est très contente s'était son cadeau d'anniversaire
Datum plaatsing: 2025-08-16
