Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Elektrische step NINEBOT C2 PRO E
249€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NINEBOT |
| Type hoofdgebruik | Kind |
| Maximaal ondersteund gewicht | 50kg |
| max snelheid | 16Km/h |
| Autonomie | 17km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Verlichting | Geen Lichten |
| Knipperlichten | Nee |
| Oplaadtijd (Uur) | 4 |
| Type batterij | Lithium Batterij |
| Productgewicht | 10,5kg |
| Vering vooraan | Geen Vering |
| Vering achteraan | Geen Vering |
| Type rem vooraan | Geen Rem |
| Type rem achteraan | Trommelrem |
| Afmetingen voorwielen | 7" |
| Type wiel vooraan | Cellulaire Wielen |
| Type wiel achteraan | Cellulaire Wielen |
| Diversen | Lichtbak, Bluetooth-Luidspreker |
| Afmetingen product | H 103,5 cm x L 40 cm x D 91 cm |
| Afmetingen pakje | H 44 cm x L 19,5 cm x W 105 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 13,1kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SEGWAY-NINEBOT EUROPE |
| Postadres | DYNAMOSTRAAT 7 1014 BN AMSTERDAM |
| E-mailadres | INFO@SEGWAY.EU.COM |
| Artikelcode | 10010666 |