Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Koelelement Plaatmodel - 32x25 cm
1€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Producttype | Herbruikbaar Koelelement - Koelelement voor Koelbox en Koeltas |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Aanvullende kenmerken | Koelaccuplaat Afmetingen 32x25x1cm 900 gr Plaats uw plaat enkele uren in de diepvriezer voor gebruik |
| Afmetingen product | H 32 cm x L 25 cm x D 1 cm |
| Afmetingen pakje | H 32 cm x L 25,5 cm x W 1,5 cm |
| Brutogewicht | 0,903kg |
| Artikelcode | 10016161 |