Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Vuilbak VALBERG 5L
8€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Vuilbak |
| Kleuren | Geassorteerd |
| Aanvullende kenmerken | Afneembare plastic emmer met een binnendiameter van 17,8 cm Zachte sluiting van het deksel Totale diepte met pedaal 24 cm Draaghandgreep Twee kleuren beschikbaar in de winkel: Blauw of champagnegrijs. Bij online bestelling wordt de kleur willekeurig gekozen. |
| Inhoud | 5L |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 25,8 cm x L 20,5 cm x D 24 cm |
| Afmetingen pakje | H 28 cm x L 21 cm x W 21 cm |
| Brutogewicht | 1,1kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007015 |
Rated 4 de 5 de MauDav par Élégante Jolie poubelle avec une grande capacité et ouverture-fermeture douce sans bruit. Par contre du liquide tombés sur le couvercle ne partent pas.
Date de publication: 2026-04-22
