Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Vuilnisbak Flat Bin 40L zwart
15€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Vuilbak |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | - Bestand en duurzaam voor binnengebruik - Slim formaat: past in een beperkte ruimte - Metalen stang - Versterkt antislip pedaal - Gemakkelijk schoon te maken - Ingebouwde handgrepen om de vuilniszak vast te houden Gemaakt in Frankrijk uit 90% gerecycled PP. Gebruik vuilniszakken van 50L |
| Inhoud | 40L |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 60 cm x L 29,5 cm x D 37,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 60,5 cm x L 29 cm x W 37 cm |
| Brutogewicht | 1,75kg |
| Artikelcode | 10010453 |
Rated 5 de 5 de Nelocx par Fonctionne bien J’ai acheter cette article ài j’en suis satisfaite
Date de publication: 2026-05-02
Rated 1 de 5 de Manda par Poubelle pedale Poubelle de mauvaise qualités, le couvercle s’est déjà déboîté et l’emboîtement s’est déjà cassé, alors que nous ne l’avons jamais fait tomber ou mal traité !! Déçu
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Nathet lolo par Très bien Contente de mon achat pas trop encombrant je le recommande
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de Nicolas 83 par Bien Jolie poubelle qui fait le job, S’intégrer bien dans la cuisine et la pédale est pratique à utiliser
Date de publication: 2026-03-23
Rated 5 de 5 de Caro par nickel rapport qualité/prix imbattable! top contenance parfaite pour une cuisine de solo
Date de publication: 2025-12-27