Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Valberg Vaatwasser 14S44 B DXAD929C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type plaatsing | Vrijstaand |
| Kleuren | Donker Roestvrij Staal |
| Aantal bestekken | 14 |
| Geluidsniveau (dB) | 44 |
| Aantal programma's | 7 |
| Vertraagd programma | Vertraagde Start |
| Halve lading | Nee |
| Waterverbruik per cyclus (L) | 9,8L |
| Energieklasse | B |
| Wasdoeltreffendheid | A |
| Droogdoeltreffendheid | A |
| Drogen | Activ' Door (Opent Deur Automatisch) |
| Type Motor | Universeel |
| Bestekschuif | Nee |
| Bestekbak | Ja |
| In hoogte verstelbare bovenste mand voor glazen | Ja |
| Afmeting van de borden | Het aantal bestekken dat op het energielabel wordt vermeld, is gebaseerd op borden van 25 cm en glazen van 12 cm hoog. |
| Afneembare bovenzijde | Ja |
| Hoogte zonder bovenzijde | 81,5cm |
| Was- en droogbeveiliging | Kinderslot, Lekbeveiliging, Overloopbeveiliging |
| Compatibel met IKEA | Nee |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 59,8 cm x D 59,8 cm |
| Breedte | 59,8cm |
| Afmetingen pakje | H 89 cm x L 64,5 cm x W 64,5 cm |
| Brutogewicht | 50,2kg |
| Herstelbaarheidsindex | 9.2 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007361 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Lili par Lave vaisselle Je suis plutôt satisfait le panier a couvert est pas très pratique et les espace entre chaque objet sont un peu étroit
Date de publication: 2026-05-01
Rated 1 de 5 de 14s44 B Dxad929c par Mauvais Pratique passée lorsque vous terminez le processus de gel rester sale
Date de publication: 2026-04-25
Rated 5 de 5 de Fati par Efficace et silencieux Fonctionne très bien, silencieux, je le lance même la nuit
Date de publication: 2026-04-15
