Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Vaatwasser 45 cm HIGH ONE 10S47 C WAD929C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type plaatsing | Vrijstaand |
| Kleuren | Wit |
| Aantal bestekken | 10 |
| Geluidsniveau (dB) | 47 |
| Aantal programma's | 6 |
| Vertraagd programma | Vertraagde Start |
| Halve lading | Nee |
| Waterverbruik per cyclus (L) | 8,5L |
| Energieklasse | C |
| Wasdoeltreffendheid | A |
| Droogdoeltreffendheid | A |
| Drogen | Activ' Door (Opent Deur Automatisch) |
| Type Motor | Klassiek |
| Bestekschuif | Nee |
| Bestekbak | Ja |
| In hoogte verstelbare bovenste mand voor glazen | Nee |
| Afmeting van de borden | Het aantal bestekken dat op het energielabel wordt vermeld, is gebaseerd op borden van 25 cm en glazen van 12 cm hoog. |
| Afneembare bovenzijde | Ja |
| Hoogte zonder bovenzijde | 81,5cm |
| Was- en droogbeveiliging | Kinderslot, Overloopbeveiliging |
| Compatibel met IKEA | Nee |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 45 cm x D 60 cm |
| Breedte | 45cm |
| Afmetingen pakje | H 84,5 cm x L 49,5 cm x W 64,5 cm |
| Brutogewicht | 39,7kg |
| Herstelbaarheidsindex | 8.8 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10001092 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door zzr1200 uit super appareil j'ai acheté cet appareil il y à 1 mois j'en suis très satisfait, ,il fonctionne très bien simple d'utilisation et très silencieu
Datum plaatsing: 2026-05-07
Rated 5 van de 5 door Mimi uit Silencieux, fait le job J'ai acheté ce produit le mois dernier et j'en suis satisfaite
Datum plaatsing: 2026-05-07
Rated 3 van de 5 door Lolo uit Mal ajusté J ai un soucis les grandes assiettes sont Trop hautes et ça frotte mal étudié
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 5 van de 5 door Viktoria uit Pas mal du tout ! Pour le prix, il mérite amplement ses 5 étoiles. Nous l'utilisons depuis 1 mois, surtout programme rapide et 90', et il fait le job sans broncher. Pour le bruit, notre cuisine est fermée et nous le faisons tourner surtout la nuit, notre enfant qui dort dans la chambre derrière(mur en Placo BA13) ne s'est pas plaint jusqu'à maintenant. Nos assiettes font 28,5 cm au maximum et ça passe sans soucis avec la panier du haut relevé.
Datum plaatsing: 2026-04-24
Rated 2 van de 5 door Jps30 uit Mauvaise conceptiôn Cet article remplit sa fonction neanmoins la conception laisse a desirer les grandes assiettes butent dans le bras de lavage le tiroir bas n’est pas assez haut (c'est egalement tres juste pour les couverts) et celui du dessus inutilement haut
Datum plaatsing: 2026-04-23
