Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stijltang BABYLISS ST482E
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BABYLISS |
| Toesteltype | Stijltang |
| Materiaal van de verwarmingslaag | Keramisch |
| Breedte van de platen (mm) | 28mm |
| Temperatuurregeling | Ja |
| Maximale temperatuur (°C) | 230°C |
| Lengte van de snoer | 3m |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Toebehoren. | Hittebestendige hoes |
| Aanvullende kenmerken | PROFESSIONELE RESULTATEN VOOR ALLE HAARTYPES 2-in-1: Stijlt en krult alle haartypes - Brede platen van 28x120 mm Maximale stijlresultaten en duurzaamheid: titanium coating Haar wordt beschermd dankzij de zwevende platen - Gebogen verwarmde buitenlaag: langdurige krullen Zacht en glanzend haar zonder pluizigheid dankzij de ionenfunctie Geregelde temperatuur voor verhoogde efficiëntie en een gelijkmatig resultaat: gepatenteerd Advanced Ceramics-systeem GEMAKKELIJK IN GEBRUIK - Geen brandgevaar: afneembare duimsteun - Gemakkelijk op te bergen: vergrendelingssysteem voor de platen en hittebestendige opbergtas |
| Afmetingen pakje | H 17,5 cm x L 8,9 cm x W 32,4 cm |
| Brutogewicht | 1,07kg |
| Artikelcode | 981223 |
Rated 5 van de 5 door Dede uit Bon produit Bon rapport qualité -prix, je suis satisfaite de ce produit
Datum plaatsing: 2026-04-23
Rated 5 van de 5 door Mercedes uit Lisseur babyliss Très bon produit! Il chauffe vite et fait son travail Je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 4 van de 5 door Man 42 uit Pratique Pratique et facile d'utilisation pour une belle coiffure.
Datum plaatsing: 2026-02-08
Rated 5 van de 5 door MPNAVARRO uit Un très bon rapport qualité prix Il lisse à la fois très bien et boucle à la perfection. Un très bon rapport qualité prix. Il répond tout à fait à la description. Ma fille est ravie. Je recommande sans hésitation.
Datum plaatsing: 2026-01-28
Rated 4 van de 5 door Cocodu85 uit Fer à lisser Bon produit , rapport qualité / prix , je recommande !
Datum plaatsing: 2026-01-26