Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Vaatwasser 45cm VALBERG 10S42 B XAD929C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type plaatsing | Vrijstaand |
| Kleuren | Inox |
| Aantal bestekken | 10 |
| Geluidsniveau (dB) | 42 |
| Aantal programma's | 9 |
| Halve lading | Ja |
| Waterverbruik per cyclus (L) | 8L |
| Energieklasse | B |
| Wasdoeltreffendheid | A |
| Droogdoeltreffendheid | A |
| Drogen | Activ' Door (Opent Deur Automatisch) |
| Type Motor | Inductie (+Performant, +Stil, +Betrouwbaar) |
| Bestekschuif | Nee |
| Bestekbak | Ja |
| In hoogte verstelbare bovenste mand voor glazen | Ja |
| Afmeting van de borden | Le nombre de couverts précisé sur l'étiquette énergétique est basée sur des assiettes de 25 cm et des verres de 12 cm de hauteur |
| Afneembare bovenzijde | Ja |
| Hoogte zonder bovenzijde | 81,5cm |
| Was- en droogbeveiliging | Kinderslot, Overloopbeveiliging |
| Compatibel met IKEA | Nee |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 45 cm x D 61 cm |
| Breedte | 45cm |
| Afmetingen pakje | H 89 cm x L 49,5 cm x W 67,2 cm |
| Brutogewicht | 42kg |
| Herstelbaarheidsindex | 8.9 |
| Artikelcode | 10014046 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
