Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Dreame ViAX 300 Robotmaaier
597€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Largeur de coupe (cm) | 20cm |
| Minimale snijhoogte (cm) | 20mm |
| Maximale snijhoogte | 60mm |
| Maximale helling % maaiprincipe | 40 |
| Geluidsniveau (dB) | 57 |
| Toebehoren. | 9 Lames et vis de rechange |
| Capacités m²/hr | 60 |
| Temps de tonte (min) | 50min |
| Aantal messen | 3 |
| Voltage (V) | 18V |
| Ampères (Ah) | 2,5A |
| Maaiprincipe | U-Vorm |
| Omtrekdraad | Nee |
| Sensor | Omhoog + Regen |
| App-gebaseerd beheer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Weergave | Nee |
| Waterdichtheid | Ja |
| Aanvullende kenmerken | ° Bi-vision IA UltraEyes™ 1.0-systeem: In het hart van de ViAX biedt onze geavanceerde UltraEyes™ 1.0-technologie een millimeterprecisie in waarneming en positionering. Het analyseert elke hoek van uw tuin met een herzien intelligent maaisysteem dat visuele verwerking combineert met besluitvorming via AI. ° Dubbele kaartbeheer Maak en beheer eenvoudig 2 onafhankelijke kaarten en pas aparte maaischema’s aan voor elke zone om de efficiëntie te optimaliseren, zonder dat u een extra grasmaaier nodig heeft. ° Beheersing van complexe terreinen De grasmaaier overwint moeiteloos obstakels tot 4 cm en klimt hellingen tot 40% dankzij het voorwielaandrijvingssysteem, wat betrouwbare werking zonder vastlopen garandeert. Uitgerust met een universeel wiel beweegt hij zich vrij over het hele gazon en manoeuvreert nauwkeurig langs smalle randen en in lastige hoeken, voor maximale dekking. Dankzij het bi-vision IA UltraEyes™ 1.0-systeem beschikt de ViAX over geavanceerde ruimtelijke herkenning, waardoor hij moeiteloos doorgangen van slechts 60 cm kan passeren, terwijl hij een nauwkeurige en stabiele maaiing behoudt. |
| Herstelbaarheidsindex | 9 |
| Afmetingen product | H 27,2 cm x L 38 cm x D 59,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 42 cm x L 54 cm x W 87 cm |
| Nettogewicht | 19,3kg |
| Brutogewicht | 19,3kg |
| Wettelijke garantie Frankrijk | 24 |
| Artikelcode | 10017709 |
Rated 1 van de 5 door Abd uit Nul ! Investir un peu plus dans autre marque... Nul. Misère pour le périmètre tout faire manuellement ensuite ne va pas dans les coins couper concernant les obstacles un jour c'est OK la fois d'après il se coince dabs la terre doit le sortir plusieurs fois nous avons mis des bordure et pareille un jour OK la fois d'après il se coince dessus sachant que les bordure font 12cm !!! Nous en avons un autre sur plus grand terrain un mamotion beaucoup beaucoup mieux périmètre défini automatiquement et plus d'option aucun problème pour les obstacles
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super Très facile a installer et fais le job dans problème
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door JMG uit Achat robot Mova viax 300 Expérience robot gazon tres satisfaisant de l'achat à la première mise en route.
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 1 van de 5 door polo uit pas top Grosses difficultés pour la cartographie, le robot ne fait pas ce qu'il est censé faire ! impossible pour moi de terminer la cartographie après plusieurs tentatives. impossible de changer la langue du robot les informations ne sont qu'en anglais! Bref la galère pour l'installer. je vais encore tenter une nouvelle fois
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door erviop uit extraordinaire une super tondeuse ,facile à installer,efficace ,programmable.
Datum plaatsing: 2026-04-15