Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Elektrische raket 46x17 cm
2€45
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Elektrisch Racket |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 46 cm x L 17 cm x D 4 cm |
| Afmetingen pakje | H 46 cm x L 17 cm x W 4 cm |
| Aanvullende kenmerken | Elektrische vliegenmepper Afmetingen: 46x17CM Gewicht: 140 gram Werkt op 2 AA-batterijen, niet inbegrepen Kleur naar keuze in de winkel. Willekeurig bij verzending op afstand |
| Brutogewicht | 0,166kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | KOOPMAN INTERNATIONAL |
| Postadres | DISTELWEG 88 1031 HH AMSTERDAM |
| E-mailadres | INFO@KOOPMANINT.COM |
| Artikelcode | 10004366 |
Rated 5 van de 5 door Nifiouc uit Très solide et peu chère J’ai acheté ces raquettes ANTIMOUSTIQUES le mois dernier et je suis très contente. De bonne qualité, solides, efficaces, je recommande cet article. Livraison rapide et efficace. Prix imbattable. Merci ☺️
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door Boby jane3 uit Super efficace Très bien, je recommande, très bon achat, je m'en sert souvent
Datum plaatsing: 2026-01-09
Rated 5 van de 5 door Pat80400 uit Excellent Fait son job avec efficacité et le prix est très correct
Datum plaatsing: 2025-12-07
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit A fuir..... A fuir......ne fonctionne pas du tout Fragile et ne fait pas le boulot....
Datum plaatsing: 2025-10-24
Rated 5 van de 5 door Virus888 uit Fait le boulot Très pratique les mouches vous le diront en faite non elle sont grillées MDR
Datum plaatsing: 2025-05-18