Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Spelconsole XBOX SERIES X 1TO
589€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XBOX |
| Type | Woonkamer Console |
| Model | Series X |
| Staat | Nieuw |
| Totale opslagcapaciteit | 1 000Go |
| Afmetingen product | H 30 cm x L 15 cm x D 15 cm |
| Afmetingen pakje | H 30,4 cm x L 38,8 cm x W 43,8 cm |
| Brutogewicht | 6,2kg |
| Artikelcode | 968738 |
Rated 5 van de 5 door nicolaars uit super Super snelle levering! product zelf hoeft geen review dat is gewoon topmateriaal.
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door Mell uit Xbox Super kwaliteit en erk goed ik ben gewoon zeer tevreden
Datum plaatsing: 2026-04-03
Rated 5 van de 5 door Picka59 uit Top Mon fils est très content de sa console . Bon magasin
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit La meilleure console du marché Fonctionne parfaitement Démarrage super rapide ...
Datum plaatsing: 2025-05-26
Rated 5 van de 5 door Ynll uit Génial J’ai acheter la Xbox série x est elle est superbe elle marche très bien aucun problème est on peut profiter comme il le faut
Datum plaatsing: 2024-08-29