Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
TCL 50QLED780K - TV 50" QLED GoogleTV
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | TCL |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 127cm |
| Grootte scherm | 50" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Visualización | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,52 - 1,78M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-S2, DVB-C |
| Lichtsterkte | 430Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 3 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Nee |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W |
| Schermfrequentie | 50Hz |
| Toebehoren. | Inclusief Batterijen, 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 85,2cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Nettogewicht met inbegrip van voet (kg) | 9,6kg |
| Muursteun | I3, I2, F3, F2, D3, D2 |
| Afmetingen product | H 69,7cm x L 111,1cm x D 28cm |
| Afmetingen pakje | H 77,5 cm x L 126,5 cm x W 13,5 cm |
| Brutogewicht | 12,8kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TCL EUROPE SAS |
| Postadres | 9-15 RUE ROUGET DE L'ISLE 92130 ISSY-LES-MOULINEAUX |
| E-mailadres | SAFETYEU@TCL.COM |
| Artikelcode | 10010139 |
Rated 5 de 5 de mata55 par avis Rien à reprocher c'est parfait la télévision est je l'ai espéré au niveau de la qualité et la fiabilité !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Date de publication: 2026-04-02
Rated 3 de 5 de Hélène par Prix non concurrentiel Le produit est satisfaisant, mais aussi cher qu'en grande surface.
Date de publication: 2026-03-31
Rated 5 de 5 de Pat 57 par Super Novembre 2025 image très très belle et son très bien
Date de publication: 2026-03-31
Rated 5 de 5 de Rémy par Bon produit Bon produit, une notice flyer papier résumant les principales fonctionalités serait un plus
Date de publication: 2026-03-27
Rated 4 de 5 de PATRICK par yv TCL TV EN BON ETAT DE MARCHE ACHAT UN PEU CHER POUR UN DISCOUNTEUR
Date de publication: 2026-03-26
